Eskadra Opcom rozpoczęła współpracę z Terravitą

W połowie października Eskadra Opcom uruchomiła serwis produktowy www.terravita.pl, a razem z nim także konkurs „Powszechne Badania Czekolady Działania” dla pasjonatów słodkości i dobrej zabawy. Głównym zadaniem uczestników jest pokazanie na zdjęciach, jaką moc poprawy nastroju i samopoczucia ma czekolada.

Nowy serwis internetowy zaprojektowany i wykonany przez Eskadrę Opcom ma na celu wsparcie kampanii promocyjnej nowych opakowań czekolad marki Terravitta. „Założyliśmy, że nowa odsłona marki Terravita w Internecie powinna być unikalna, zupełnie różna od tego, co robi konkurencja. Uważam, że wspólnie z agencją Eskadra Opcom udało nam się osiągnąć właśnie taki efekt.” – powiedział Paweł Brzeziński, Kierownik Działu Marketingu.

Idea strony zbudowana jest wokół postaci profesora Terrskiego – wirtualnego brand hero marki – który oprowadza internautę po zakamarkach serwisu i opowiada mu o tajnikach smaku i oddziaływania czekolady. „Wykorzystanie sekwencji video, nowy internetowy brand hero marki profesor Terrski prowadzący >Powszechne Badania Czekolady Działania<, niecodzienna grafika strony mocno wykorzystująca animację rysunkową – to wszystko sprawia, że użytkownik nie powinien się u nas nudzić. Chcieliśmy mu dać czekoladowy >entertainment< z najwyższej sklepowej półki. Wierzę, że się udało” – powiedział Wojciech Drath, Creative Director w Eskadrze Opcom.

W tej chwili głównym elementem strony www.terravita.pl jest trwający miesiąc internetowy konkurs pod szyldem „Powszechne Badania Czekolady Działania”. Równolegle z konkursem na stronie www.konkurs.terravita.pl emitowana jest w Internecie kampania reklamowa marki Terravita.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry