Estimage dla EL2

Opublikowano: 22 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Estimage Public Relations rozpoczyna intensywne działania z zakresu relacji z mediami dla swojego nowego klienta specjalistę z dziedziny marketingu mobilnego. Od lutego pełną parą ruszyła współpraca z EL2.

Plany komunikacyjne na najbliższe miesiące koncentrują się na umacnianiu świadomości marki EL2 na znanych już rynkach oraz ekspansji na ich nowe obszary. Działania PR mają kształtować wizerunek firmy, jako lidera w obszarze m-biznesu, oferującego kompleksowe usługi na światowym poziomie. Planowana jest szeroka akcja informacyjna, dotycząca nowych produktów i usług. Równocześnie firma EL2 prowadzić będzie edukację w dziedzinie
m-biznesu oraz marketingu mobilnego.

Pojęcia marketingu mobilnego i m-biznesu wymagają doprecyzowania i wyjaśnienia, gdyż nie są szeroko znane. Jednym z zadań Estimage Public Relations będzie wdrożenie tych pojęć oraz przedstawienie realnych korzyści, pozyskanych po zastosowaniu aplikacji EL2. Terminy te są używane na określenie wielu różnych zjawisk i obszarów działania. Oznaczają pozagłosowe możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w masowej komunikacji, a także transmisję danych z wykorzystaniem zastrzeżonych pasm. Kojarzą się zarówno z usługami świadczonymi przez operatorów telefonii komórkowej dla indywidualnych abonentów, jak i możliwościami dostępu na odległość do firmowych systemów informatycznych.

„Istotą marketingu mobilnego jest precyzyjne dotarcie do odbiorcy” – komentuje Andrzej Ziemiński, prezes EL2. „Jest to nie tylko podstawa gałęzi marketingu, ale jest to przede wszystkim klucz do rozwoju firmy” – dodaje Ziemiński. Oferuje bowiem nieograniczone wprost możliwości wykorzystania m.in.: w SMSowych kampaniach promocyjnych.

„O skuteczności marketingu mobilnego najlepiej świadczą wyniki akcji SMSowych przeprowadzonych przez EL2. Niezależnie od branży, dla której są prowadzone – liczby mówią same za siebie.” – mówi Zofia Korecka-Rejczak, Estimage.

http://www.el2.com.pl/
http://www.estimage.com.pl/

Sylwester KozakEstimage dla EL2

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.