Estimage dla EL2

Estimage Public Relations rozpoczyna intensywne działania z zakresu relacji z mediami dla swojego nowego klienta specjalistę z dziedziny marketingu mobilnego. Od lutego pełną parą ruszyła współpraca z EL2.

Plany komunikacyjne na najbliższe miesiące koncentrują się na umacnianiu świadomości marki EL2 na znanych już rynkach oraz ekspansji na ich nowe obszary. Działania PR mają kształtować wizerunek firmy, jako lidera w obszarze m-biznesu, oferującego kompleksowe usługi na światowym poziomie. Planowana jest szeroka akcja informacyjna, dotycząca nowych produktów i usług. Równocześnie firma EL2 prowadzić będzie edukację w dziedzinie
m-biznesu oraz marketingu mobilnego.

Pojęcia marketingu mobilnego i m-biznesu wymagają doprecyzowania i wyjaśnienia, gdyż nie są szeroko znane. Jednym z zadań Estimage Public Relations będzie wdrożenie tych pojęć oraz przedstawienie realnych korzyści, pozyskanych po zastosowaniu aplikacji EL2. Terminy te są używane na określenie wielu różnych zjawisk i obszarów działania. Oznaczają pozagłosowe możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w masowej komunikacji, a także transmisję danych z wykorzystaniem zastrzeżonych pasm. Kojarzą się zarówno z usługami świadczonymi przez operatorów telefonii komórkowej dla indywidualnych abonentów, jak i możliwościami dostępu na odległość do firmowych systemów informatycznych.

„Istotą marketingu mobilnego jest precyzyjne dotarcie do odbiorcy” – komentuje Andrzej Ziemiński, prezes EL2. „Jest to nie tylko podstawa gałęzi marketingu, ale jest to przede wszystkim klucz do rozwoju firmy” – dodaje Ziemiński. Oferuje bowiem nieograniczone wprost możliwości wykorzystania m.in.: w SMSowych kampaniach promocyjnych.

„O skuteczności marketingu mobilnego najlepiej świadczą wyniki akcji SMSowych przeprowadzonych przez EL2. Niezależnie od branży, dla której są prowadzone – liczby mówią same za siebie.” – mówi Zofia Korecka-Rejczak, Estimage.

http://www.el2.com.pl/
http://www.estimage.com.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top