eTelefonia,dostawcy VoIP

Wybór najlepszego dostawcy VoIP stał się prosty. Serwis www.etelefonia.pl przygotował porównanie operatorów telefonii internetowej.
Operatorzy sklasyfikowani zostali w 5 kategoriach, ze względu na to skąd może być realizowane połączenie: z komputera(za pomocą słuchawek), telefonu IP/bramki, budki telefonicznej, telefonu stacjonarnego oraz z telefonu komórkowego. Najważniejsze cechy dostawców VoIP zaprezentowano w schemacie, uzupełniając informacje przydatnymi linkami i cenami połączeń dla sześciu krajów.

eTelefonia zawiera ponadto opis sposobów płatności za rozmowy, przedstawia sprzęt wykorzystywany do telefonowania, odpowiada na najczęściej zadawane pytania, a w razie dalszych niejasności oferuje porady eksperta. Na stronach można także znaleźć aktualności dotyczące telefonii internetowej.

„Naszym celem było stworzenie serwisu, który pozwoli na łatwy wybór operatora.” – mówi Michał Miszkiewicz z serwisu www.etelefonia.pl. „Chcemy przedstawić zalety korzystania z tej formy komunikacji, przede wszystkim, osobom, które nie mają dużej swobody w posługiwaniu się komputerem. Zamieściliśmy proste i czytelne opisy jak stać się klientem wybranego operatora. Nie chcemy powielać informacji o telefonii z innych serwisów, lecz w kwestii prezentacji operatorów, dążymy do perfekcji.”.

Serwis ułatwia wybór najlepszego operatora, a samym operatorom, umożliwia dotarcie do większego grona użytkowników.

www.etelefonia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry