Eureca w Creyf’s Polska

CREYF’S POLSKA jest częścią belgijskiej grupy SOLVUS, świadczącej tego typu usługi w całej Europie. Firma jest dużą organizacją zatrudniającą dla swoich Klientów ponad 14 000 osób w 22 oddziałach Firmy. Realizują oni zlecenia dla ponad 200 klientów, z którymi zawartych jest kilkaset umów o współpracy, dotyczących różnorodnej kategorii czynności.

Celem nadrzędnym wdrożenia miało być przekazanie managerom narzędzia, które w sposób jednoznaczny ograniczy ilość przesyłanych drogą mailową plików excelowych i umożliwi korzystanie z jednej bazy danych bez manualnej ingerencji osób trzecich. W następnym etapie skupiono się na wielkościach planowanych oraz na kontroli ich realizacji.

‘Podejmując decyzję o zakupie i wdrożeniu systemu controllingowego najważniejszym kryterium wyboru była dla nas elastyczność narzędzia. Mając wiedzę na temat różnorodności informacji, jaką chcemy przetwarzać i zarządzać, przekrojów czasowych i terytorialnych oraz co najważniejsze, dynamicznych zmian, jakie dokonują się w strukturze firmy, potrzebowaliśmy narzędzia, które sprosta tym wszystkim wymogom. Chcieliśmy mieć narzędzie, które w ‘odpowiednich rękach’ będzie żyło i zmieniało się wraz ze zmianami zachodzącymi w firmie’ – mówi Edyta Sobiepanek, controller finansowy CREYF’S POLSKA.

Zważywszy na to, iż podstawowym celem systemu controllingowego jest kreowanie przyszłości firmy i korzystanie ze wszystkich możliwych narzędzi, które pozwalają ten cel osiągnąć, firma Creyf’s bardzo duży nacisk położyła na możliwość wykorzystania Eureki nie tylko jako rozbudowanego narzędzia analitycznego, ale również jako bazy do tworzenia wielomiarowych, wielowymiarowych oraz wielookresowych budżetów.

http://www.c-systems.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry