EUROMAG uruchamia nową stronę

Opublikowano: 13 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Odlewnia komponentów magnezowych EUROMAG uruchomiła nową witrynę internetową. Strona – dostępna w dwóch wersjach językowych – adresowana jest przede wszystkim do partnerów handlowych. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji o firmie i jej ofercie.

W serwisie można znaleźć kompendium wiedzy o magnezie. Ponadto przedstawiono opis technologii odlewania tego metalu. Na stronie – oprócz informacji ofertowych – dostępne są aktualności z życia firmy oraz pressroom. Serwis oferuje także możliwość subskrypcji newslettera, w którym obok informacji dotyczących spółki EUROMAG pojawią się ciekawostki z rynku odlewów magnezu.

Nowa formuła strony wiąże się także z urozmaiceniem jej wyglądu. Odświeżona oprawa graficzna służy usprawnieniu nawigacji w serwisie, a zastosowana kolorystyka dodatkowo zwiększa przejrzystość witryny.

„Chcieliśmy, aby nasza strona zyskała nową jakość i oprócz wartości informacyjnej była również ciekawsza wizualnie. Stworzyliśmy serwis, który nie tylko przedstawia firmę, jej dokonania i produkty, ale również ma na celu popularyzację magnezu jako doskonałego surowca odlewniczego. Dlatego też tak duży nacisk położyliśmy na walor edukacyjny strony” – powiedział Krzysztof Turowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu odlewni EUROMAG SA.

Witryna dostępna jest pod adresem: www.euromag.com, a przygotowała ją agencja e-Navigator.

www.euromag.com

Hanna LaskowskaEUROMAG uruchamia nową stronę

Podziel się!

O autorze

hania