Europejski Dzień Wiosny z SUPERMEDIA

W ramach obchodów Dnia Wiosny w Europie portal Interklasa.pl we współpracy z firmą SUPERMEDIA organizuje cykl wideokonferencji dla szkół z udziałem Posłów do Parlamentu Europejskiego.

W internetowych debatach z młodzieżą wezmą udział polscy eurodeputowani – prof. Bronisław Geremek, Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Janusz Onyszkiewicz oraz Koordynator Programu Interkl@sa i Poseł do Parlamentu Europejskiego Grażyna Staniszewska. Tematem przewodnim debat będzie Konstytucja Europejska.

Prof. Bronisław Geremek spotka się w Internecie z młodzieżą we wtorek 15 marca, Janusz Onyszkiewicz w środę 16 marca, a Grażyna Staniszewska – w czwartek 17 marca. Spotkania odbywać się będą w różnych językach – do udziału zaproszone są bowiem klasy z całej Europy.

Firma SUPERMEDIA zdecydowała się wesprzeć akcję za względu na jej wymiar edukacyjny. Przy jej organizacji zostanie zastosowane oprogramowanie kanadyjskiej firmy Eyeball Networks Inc., której SUPERMEDIA jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Eyeball Video Suite to pakiet programów i rozwiązań do wideokonferencji oraz szkoleń za pośrednictwem internetu przy użyciu zwykłego komputera osobistego. Umożliwia on organizowanie i przeprowadzanie wideokonferencji z wieloma osobami jednocześnie, komunikację audio/wideo/tekst oraz szkolenia na odległość poprzez przeglądarkę internetową. Tak więc, aby móc uczestniczyć w zorganizowanym za pośrednictwem oprogramowania Eyeball spotkaniu wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu.

Przebieg wszystkich spotkań zainteresowani będą mogli śledzić na witrynie do wideokomunikacji i organizacji wideokonferencji.

http://konferencje.supermedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top