Europortal poszerza ofertę

Europortal.pl rozszerza możliwości promocji firm na rynkach międzynarodowych i lokalnych. Teraz każdy przedsiębiorca nawet za darmo ma możliwość przedstawienia profilu działalności swojej firmy w językach polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, w zalezności od oczekiwań dotyczących współpracy. Można poprzestać na samym opisie firmy i udostępnieniu danych kontaktowych w jednym języku lub promować firmę profesjonalnie. Taka opcja skierowana jest do przedsiębiorstw, które mają możliwość prezentacji logo, bogatego opisu firmy i zdjęć, otwarte są na nawiązywanie współpracy międzynarodowej. Na uwagę zasługuje fakt, iż portal jako jedyny zapewnia tłumaczenie w standardzie, co gwarantuje oryginalny przekaz opisu firm w każdym z 4 języków. Przetłumaczony opis pozwala z łatwością dotrzeć do potencjalnych partnerów handlowych w innych krajach i gwarantuje właściwe zrozumienie prezentacji.

Szersze możliwości ma także giełda ofert, będąca integralną częścią profilu firmy. Dodawanie i przeglądanie ofert firm z Polski, Europy i Rosji jest darmowe i bez ograniczeń. Opis produktów i usług, poszerzony o zdjęcia pozwala w łatwy sposób dotrzeć do nowego dostawcy czy odbiorcy z rynku lokalnego lub zagranicznego. Istniejące wcześniej publikacje ofert przedsiębiorstw były bardzo rozdrobnione, publikowane na stronach Izb Handlowych, Ambasad, małych i lokalnych portalach branżowych. Stworzenie jednej giełdy ofert przez europortal.pl, łączącej branże i kraje zwiększa liczbę odbiorców każdej oferty i przyczynia się do rozwoju zarejestrowanych firm.

Nowa oferta europortal.pl ułatwia promocję każdej firmie. Zaczynając od małych przedsiębiorstw, rozpoczynających działalność na rynku krajowym, a skończywszy na firmach, które wychodzą ze swoimi produktami i usługami poza granice i zainteresowane są stałym rozszerzaniem wymiany handlowej.

Oprócz prezentacji ofert, profilu firm użytkownicy portalu w jednym miejscu mają dostęp do aktualnych informacji i informatorów, związanych z międzynarodową wymianą handlową. Stanowią one stałe kompedium wiedzy dla przedsiębiorców.

Projekt EUROPORTAL – Europejskie Centrum Promocji zrodził się w pierwszej połowie 2002 roku, jako pierwszy polski serwis B2B tworzony od podstaw bez zewnętrznych źródeł finansowania. EUROPORTAL.pl jest niezależnym portalem polskim, do którego należą także Europortal.at, Europortal.ru, Europortal.ch, Europortal.se, Europortal.biz. Obszarem działalności serwisu jest każdy kraj Europy oraz Rosja.

http://www.europortal.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top