Europortal z wywiadownią gospodarczą

Opublikowano: 14 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jedna z największych europejskich wywiadowni gospodarczych Creditreform Polska i europejski portal B2B Europortal.pl podpisały umowę o współpracy. Wspólne działania mają na celu zaznajomienie polskich przedsiębiorców z ideą działalności wywiadowni gospodarczych oraz zapewnić wiarygodność firm nawiązujących nowe relacje handlowe w portalu.

Współpraca ułatwi Europortal.pl i jego użytkownikom zawieranie bezpiecznych relacji handlowych między firmami w całej Europie. Udogodnienia dla przedsiębiorców to m.in.: coroczna weryfikacja przedsiębiorstwa przez Creditreform Polska, potwierdzenie weryfikacji firmy w portalu, ograniczenie ryzyka handlowego dla potencjalnych kontrahentów, oszczędność czasu. Tego typu usługi cenione są szczególnie przez zachodnie firmy, gdzie trzy czwarte nowych kontaktów handlowych nawiązuje się po wcześniejszej weryfikacji wywiadowni gospodarczej. Także w Polsce przybywa firm, których polityka nie pozwala na nawiązanie relacji handlowych z nowym kontrahentem bez wcześniejszej weryfikacji. Pozwala to ograniczyć ryzyko handlowe do minimum.

http://www.europortal.pl

Sylwester KozakEuroportal z wywiadownią gospodarczą

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.