Everytap pozyskuje finansowanie i startuje w Gwatemali

Opublikowano: 20 stycznia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Everytap, projekt wykorzystujący technologię iBeacon do tworzenia relacji z klientami, uruchomił pilotaż w Gwatemali, spółka poinformowała również o pozyskaniu finansowania na dalszy rozwój.

Everytap zaprezentował również aplikację na smartfony wyposażone w system Android.

everytapKultura jedzenia i spędzania czasu na mieście w Gwatemali świetnie zgrywa się z wizją Everytap. Tutejsi użytkownicy aplikacji mobilnych, podobnie jak właściciele lokali, otwarci są na nowe technologie, podchodząc do nich z zaskakującym entuzjazmem – powiedział Eduardo Morales odpowiedzialny za prowadzenie projektu w Ameryce Środkowej.

Uzyskanie finansowania pozwoliło na zatrudnienie dwóch nowych programistów aplikacji mobilnych iOS i Android.

Więcej o samym projekcie przeczytacie w dziale „Pokaż swój #startup” gdzie twórców podpytujemy o sam projekt, wizję rozwoju i to w jaki sposób można zarabiać.

Sylwester KozakEverytap pozyskuje finansowanie i startuje w Gwatemali

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.