Everytap zyskuje nowego inwestora

Twórcy Everytap, aplikacji zwiększającej lojalność klientów takich obiektów jak kawiarnie i restauracje, pozyskali nowego inwestora – TVN Venture, który objął 40% udziałów spółki wraz z wsparciem medialnym. Inwestycja ma pomóc wejść na nowe rynki.

TVN będzie jedynym inwestorem instytucjonalnym spółki, natomiast pozostała część udziałów pozostanie w rękach jej założycieli. Transakcja przewiduje, że udziałowcem przestanie być fundusz Black Pearls VC. Transakcja składa się z inwestycji gotówkowej oraz media for equity (M4E).

Dzięki Everytap właściciele obiektów mogą opracować dedykowane programy lojalnościowe i promocyjne dla swoich klientów. Aplikacja do komunikacji z użytkownikami wykorzystuje technologię beaconów, oferującą zupełnie nowe możliwości dotarcia i angażowania gości lokali w oparciu o mikrolokalizację.

Usługę Everytap uruchomiono w 2014 roku i działa już w 100 punktach Trójmiasta, gdzie korzysta z niej ponad 10 tys. zarejestrowanych i aktywnych użytkowników na systemach iOS oraz Android. Do końca roku planuje działać w Warszawie i Wrocławiu.

everytap-logo-square-white-500Bardzo nas cieszy, że pozyskaliśmy takiego partnera, jak TVN. Wierzymy, że przyspieszy to rozwój naszej sieci, ale także pozwoli nam szerzej spojrzeć na możliwość wykorzystania naszych pomysłów i doświadczeń w innych kanałach. Uzyskane środki zostaną w całości wykorzystane na finansowanie rozwoju spółki. Bardzo ważny jest też dla nas pakiet medialny otrzymany od TVN, który ułatwi nam promocję aplikacji wśród użytkowników i pozwoli nam znacznie zwiększyć liczbę osób czerpiących z niej korzyści – powiedział Maciej Piwko dyrektor zarządzający Everytap.

Zachęcamy również do zapoznania się rozmową z twórcami Everytap, którą przeprowadziliśmy w grudniu ubiegłego roku.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry