Expander odpłatnie doradza w ubezpieczeniach

Opublikowano: 25 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Doradca i pośrednik finansowy Expander rozszerzył właśnie swoje usługi o nową kategorię – ubezpieczenia. Zainteresowani klienci mogą uzyskać odpowiedzi między innymi na takie pytania jak: Czy jest im potrzebna polisa na życie”, Jaka to powinna być polisa”, Na jaką sumę ubezpieczenia powinni wykupić polisę na życie” Ponadto profesjonalni doradcy Expandera podpowiedzą czy opłaca się kontynuować ubezpieczenie na życie, a także, jaki jest zwrot na posiadanej już polisie i czy jest to opłacalna forma oszczędzania. Ważne jest to, że będzie można również dowiedzieć się, jakie są alternatywy do oszczędnościowej polisy.

Po przeanalizowaniu sytuacji rodzinnej i finansowej Expander doradzi podjęcie najkorzystniejszej decyzji oraz pomoże wybrać najlepszą formę oszczędzania na przyszłość.

O ile doradztwo kredytowe jest w Expanderze bezpłatne, to za porady ubezpieczeniowe klient musi zapłacić. Jest to opłata w wysokości 100 zł za pierwsze 2 godziny, a za każdą kolejną godzinę – 75 zł.

Doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe jest dostępne we wszystkich oddziałach Expandera w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Ekspert Finansowy

Sylwester KozakExpander odpłatnie doradza w ubezpieczeniach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.