Expander oferuje kredyty MultiBanku

FinFin S.A. podpisała właśnie umowę z MultiBankiem, dzięki czemu oferta kredytowa banku została wprowadzona do sieci oddziałów Expandera – niezależnego doradcy finansowego. Tak więc klienci Expandera mogą już wybierać z bardzo szerokiej oferty 40 produktów kredytowych pochodzących z 11 czołowych banków.

W oddziałach Expandera rozpoczęła się właśnie sprzedaż nowych kredytów MultiBanku. MultiPlany są kierowane do osób poszukujących kredytu mieszkaniowego, lub zainteresowanych zaciągnięciem pożyczki hipotecznej. Mogą być one udzielane nawet na okres do 25 lat. To, co może szczególnie zainteresować klientów i wyróżnia ten produkt, to możliwość otrzymania innych kredytów np. samochodowego na takich samych warunkach, jak zaciągnięty kredyt mieszkaniowy.

Porady doradców finansowych są już dostępne w siedmiu oddziałach Expandera w Polsce. W Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu w znalezieniu najodpowiedniejszego produktu pomogą bezpłatnie profesjonalni doradcy Expandera, i co ważne przeprowadzą przez całą procedurę, aż do otrzymania kredytu.

http://www.expander.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top