Expander wybrał superkredyt

Badania Expandera oparte zostały na rozmowach z ponad 5 000 klientów oraz więcej niż 1000 umów kredytowych zawartych za pośrednictwem Expandera. Na podstawie doświadczeń doradców opartych na gruntownej wiedzy o ofertach banków oraz rozmowach z klientami oraz przedstawicielami banków, każdy z doradców typował 3 najkorzystniejsze oferty w poszczególnych kategoriach
Bank, który średnio najlepiej wypadał we wszystkich zestawieniach został zwycięzcą całego rankingu.

W tej edycji rankingu zwyciężył zdecydowanie PKO BP, który zajął pierwsze miejsce w 7 z 12 kategorii. Drugą pozycję zajął MultiBank, a trzecią BPH PBK. W poszczególnych kategoriach wyróżniały się także: HypoVereinsbank Bank Hipoteczny (najlepszy kredyt refinansowy) oraz GE Bank Mieszkaniowy, którego oferta cechuje się dużą elastycznością.

W kolejnym rankingu Expandera – już za trzy miesiące – weźmie udział ponad 50 doradców. Pojawią się także nowe kategorie co pozwoli jeszcze bardziej kompleksowo ocenić oferty banków.

Expander oferuje produkty finansowe nie obciążając klienta dodatkowymi opłatami za pośrednictwo. Osoba, która decyduje się korzystać z oferty Expandera uzyskuje fachową pomoc w wyborze kredytu mieszkaniowego, refinansowego czy konsolidacyjnego. Firma zatrudnia obecnie 60 doradców w 13 oddziałach w dziewięciu miastach Polski.

http://www.expander.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top