Fachowcy.pl mają już blisko 2 tys. klientów

Opublikowano: 9 grudnia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W listopadzie spółka podpisała 173 nowe umowy abonamentowe, co oznacza że liczba klientów wzrosła do blisko 2 tys. Oznacza to przyrost o blisko 100 proc. w ciągu roku.

Wartość umów podpisanych w listopadzie 2016 r. przekroczyła 0,5 mln złotych co stanowi rekordowy wynik. Sprzedaż produktów liczona na handlowca wzrosła w listopadzie o 28 proc. z 3,1 umów na osobę w październiku do 4,3 w listopadzie. W grudniu spółka planuje zatrudnienie kolejnych 8 handlowców, tym samym powiększając zespół handlowców do 46 osób oraz rozbudowę zespołu call center o 10 konsultantów.

Fachowcy.pl mają już blisko 2 tys. klientów 1Wysoka sprzedaż w listopadzie przybliża nas do przełomowego momentu czyli osiągnięcia progu rentowności. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami dojdzie do niego na przełomie bieżącego i nadchodzącego roku, a najbliższy kwartał będzie pierwszym okresem sprawozdawczym, który zakończymy na plusie. Jednocześnie stale zwiększamy liczbę handlowców i poprawiamy ich efektywność dzięki czemu w 2017 r. będziemy mogli utrzymać wysokie tempo wzrostu liczby klientów i zrealizować prognozy na przyszły rok – powiedział Piotr Surmacki, Prezes Fachowcy.pl Ventures.

W przyszłym roku Spółka planuje przychody na poziomie 18,39 mln zł i 7,37 mln zł zysk netto. Jednocześnie Fachowcy.pl Ventures podtrzymują realizację celów finansowych na ten rok (5,94 mln zł przychodów i 1,93 mln zł straty netto).

Sylwester KozakFachowcy.pl mają już blisko 2 tys. klientów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.