Fakt.pl z platformą Sprzedajemy.pl

Opublikowano: 11 lipca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Dzięki współpracy Ringier Axel Springer Polska z platformą handlową Sprzedajemy.pl na Fakt.pl została uruchomiona nowa sekcja ogłoszeń. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oferty sprzedaży rzeczy z drugiej ręki.

Platforma handlowa Sprzedajemy.pl to nieaukcyjny serwis przeznaczony głównie dla osób prywatnych.

To miejsce dla tych, którzy chcą szybko i bez żadnych opłat zamieścić oferty sprzedaży rzeczy, których już nie potrzebują lub nawet nigdy nie używali. To także serwis dla osób zainteresowanych zakupami w atrakcyjnej cenie – przekonuje Magdalena Grześlak, trade marketing manager z platformy Sprzedajemy.pl.

sprzedajemy fakt

Rynek ogłoszeń online rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego postanowiliśmy podjąć współpracę ze Sprzedajemy.pl i w ten sposób zapewnić użytkownikom naszego serwisu nową funkcjonalność – dodaje Marek Kopeć, product manager Fakt.pl.

Dzięki nowej sekcji ogłoszeń użytkownicy serwisu Fakt.pl będą mogli przeglądać ponad pół miliona ofert sprzedaży rzeczy z drugiej ręki. To nie pierwsza tego typu współpraca Sprzedajemy.pl – wcześniej serwis uruchomił podobne projekty m.in. z WP.PL,   dlaStudenta.pl oraz Dziennik.pl.

Dawid ZarazińskiFakt.pl z platformą Sprzedajemy.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.