Fakturownia.pl przejmuje Invoice4U

Opublikowano: 23 września 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Fakturownia.pl wzmacnia swoją pozycję na rynku europejskim. Do marek spółki, po InvoiceOcean.com, InvoiceOcean.de, BitFactura.com i VosFactures.fr dołączyła kolejna ­ skierowana na Wielką Brytanię Invoice4U.co.uk.

fakturowniaFakturownia.pl startowała na polskim rynku 5 lat temu. Założyciele firmy ­Marcin i Michał Stefaniak oraz Paweł Deryło­ upatrują źródeł swojego sukcesu w praktycznej znajomości potrzeb przedsiębiorców.

Kiedy zaczynaliśmy pracować nad Fakturownią tworzyliśmy ją głównie dla siebie ­ chcieliśmy po prostu ułatwić sobie prowadzenie firmy. Z czasem okazało się, że innym firmom podoba się nasze podejście do fakturowania i bardzo chętnie korzystają z naszego oprogramowania ­ – powiedział Marcin Stefaniak.

Współpraca z Invoice4U trwała już od dłuższego czasu ­ kilka lat temu zespół Fakturowni dostarczył brytyjskiej firmie rozwiązania technologiczne, które Inovice4u rozwinęło i dostosowało do brytyjskiego rynku.

Sylwester KozakFakturownia.pl przejmuje Invoice4U

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.