Farmer.pl bardziej przyjazny dla użytkownika

Farmer.tv, blogi, zmienione layouty, interakcja z użytkownikiem to nowe funkcjonalności, jakie w ostatnim czasie wprowadziła redakcja farmer.pl.
Jako pierwszy serwis rolniczy, farmer.pl zamieszcza  materiały filmowe. Dziennikarze portalu przygotowują krótkie filmy, które dokumentują między innymi ważne wydarzenia branżowe, komentarze ekspertów i polityków, wypowiedzi producentów rolnych, rolników indywidualnych, wizyty w gospodarstwach rolnych i zakładach przetwórczych.

“Zachęcamy naszych użytkowników do przesyłania własnych materiałów filmowych związanych z rolnictwem, chętnie będziemy zamieszczać je w portalu. Nieustannie pracujemy nad rozwojem portalu i coraz większą interakcją z użytkownikiem, dążymy do tego, aby farmer.pl był współtworzony przez jego użytkowników” powiedział redaktor naczelny portalu farmer.pl Radosław Iwański.

Kolejną funkcjonalnością skierowaną do użytkowników są blogi. Każdy już dziś może zacząć pisać własnego bloga. Jako pierwszy blogowanie rozpoczął redaktor naczelny farmer.pl Radosław Iwański.

Bardziej przyjazny dla użytkowników jest nowy layout. Wprowadzone zmiany ułatwiają im poruszanie się po serwisie i  wyszukiwanie interesujących treści.

Portal farmer.pl jest adresowany do użytkowników Internetu zainteresowanych rolnictwem, zawodowo związanych z produkcją rolną, branżą rolno-spożywczą,
jak również pozostałymi obszarami biznesu wiejskiego.

W ciągu roku działalności redakcja portalu opublikowała ok. 8 tys. aktualności
i artykułów. W portalu znajdują się informacje o bieżących cenach produktów rolnych i środków produkcji z punktów skupów oraz targowisk 11 województw, rynków hurtowych i giełd towarowych w Polsce. Można znaleźć także kalendarium imprez i wydarzeń branżowych, szczegółową prognozę pogody, artykuły fachowe oraz bazy danych.

Z myślą o budowie społeczności użytkowników, farmer.pl udostępnia forum dyskusyjne i sondy oraz możliwość zamieszczania ogłoszeń.

Każdego dnia, także w soboty i niedziele, redakcja portalu zamieszcza kilkadziesiąt nowych informacji. Najświeższe informacje użytkownicy farmer.pl mają już o 5-tej rano.

W porównaniu z innymi stronami poświęconymi rolnictwu farmer.pl zamieszcza
nie tylko kilka razy więcej informacji, ale aktualności mają znacznie większą rozpiętość tematyczną: od informacji z gmin po informacje z rynków rolnych wszystkich kontynentów Jako jedyny portal rolniczy, farmer.pl ma szeroko rozbudowany dział aktualności z rynków wschodnich (Rosja, Ukraina, Białoroś,
ale i Litwa i Łotwa).

Wydawcą portalu farmer.pl jest Przedsiębiorstwo Wydawnicze “Rzeczpospolita” S.A.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry