Fashionstyle.pl zmienia właściciela

Opublikowano: 23 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spółka Digital Avenue sfinalizowała zakup 55% udziałów w portalu Fashionstyle.pl za kwotę 130 tys. złotych płatnych w gotówce i akcjach nowej emisji.

Fashionstyle.pl zmienia właściciela 1Kobiety to bardzo atrakcyjna i perspektywiczna grupa docelowa dla Grupy Digital Avenue. Dodatkowo Fashionstyle.pl działa w modnym, dynamicznie rozwijającym się i perspektywicznym segmencie jakim są gry typu MMO. Dlatego uważam, że akwizycja świetnie wpisuje się w nasz model biznesowy i znacząco wpłynie na dynamikę wzrostu Digital Avenue w tym segmencie rynku – tłumaczy Piotr Wąsowski, prezes Digital Avenue.

Kwota nie wydaje się wysoka, ale zamierzamy dokapitalizować portal i skokowo zwiększyć liczbę unikalnych użytkowników, a co za tym idzie przychody z reklamy. Nie bez znaczenia jest również, że udziałowcem i prezesem spółki pozostanie Ola Sitarska, twórca Fashionstyle.pl – dodaje Piotr Wąsowski.

Obecnie portal Fashionstyle.pl generuje blisko 6 mln odsłon miesięcznie. Korzysta z niego ok. 250 tys. użytkowniczek, które mogą wcielić się w postać wirtualnej modelki lub projektantki.

Sylwester KozakFashionstyle.pl zmienia właściciela

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.