Fashionstyle.pl zmienia właściciela

Opublikowano: 26 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Digital Avenue podpisała umowę inwestycyjną zakładającą odkupienie większości udziałów w spółce prowadzącej popularną internetową grę dla fascynatek mody – Fashionstyle.pl. Kwoty transakcji nie ujawniono.

Udziałowcem Spółki i Prezesem Zarządu pozostaje twórca gry – Ola Sitarska.

Fashionstyle.pl zmienia właściciela 1

W ramach grupy medialnej docierającej do blisko 3 mln realnych użytkowników miesięcznie, taki portal jak mój zyskuje wielką szansę na zdecydowane przyspieszenie dynamiki rozwoju i poprawę wyników finansowych – mówi Ola Sitarska – założycielka i Prezes Zarządu Fashionstyle.pl.

Fashionstyle.pl to ponad 250 000 zarejestrowanych graczek, które generują blisko 6 milionów odsłon miesięcznie. Serwis skierowany jest do młodych miłośniczek mody. Użytkowniczki mogą zostać wirtualnymi projektantkami lub modelkami, produkować ubrania, zarabiać wirtualne pieniądze, dyskutować o najnowszych trendach.

Sylwester KozakFashionstyle.pl zmienia właściciela

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.