FILAR S.A. wdrożył nowy system i zmodernizował system pracy

Firma KOM-PAKT Sp. z o.o. , partner firmy Progress Software Corporation, (NASDAQ:PRGS), poinformowała o zakończeniu prac nad wdrożeniem autorskiego systemu Finansowo-Księgowego „KOM-PRO” w Korporacji Ubezpieczeniowej FILAR S.A.

Podstawowym celem projektu była modernizacja systemu organizacji pracy w KU FILAR, szczególnie w dziedzinie rejestracji wpłat, prowadzenia windykacji oraz pełna automatyzacja wymiany danych z systemem ubezpieczeniowym. Nowy system zapewnia między innymi centralną ewidencję kontrahentów w systemie FK zintegrowaną z systemami ubezpieczeniowymi, obustronną i automatyczną wymianę danych pomiędzy systemami FK i ubezpieczeniowym, centralne zarządzanie aplikacją, możliwość wprowadzania modyfikacji na bieżąco, a także zupełnie nowe możliwości w dziedzinie sprawozdawczości – w dowolnej chwili można wykonać raporty i analizy dotyczące wszystkich obszarów działania firmy oraz całego obszaru geograficznego w czasie rzeczywistym. Dotychczas te wszystkie informacje dostępne były z opóźnieniem. System ten został zbudowany w technologii firmy Progress Software.

Jak powiedział Andrzej Feterowski, Dyrektor Departamentu Informatyki w Filar S.A., „Projekt zrealizowany przez K.U. Filar SA i Kom-Pakt jest przykładem wykonania skomplikowanego zadania w ściśle predefiniowanych warunkach otoczenia oraz udanej współpracy partnerskiej. Filar wniósł do projektu solidną wiedzę merytoryczną, znajomość specyfiki ubezpieczeniowej, przygotowanego odbiorcę, a Kom-Pakt – dobry produkt, elastyczną ekipę specjalistów od analiz, wdrożeń i programowania oraz doskonałą znajomość środowiska informatycznego, w którym zainstalowano system.”

http://www.kompakt.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top