FileNet liderem rynku ECM wg META Group

Opublikowano: 14 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma FileNet Corporation ogłosiła, że została sklasyfikowana na pozycji lidera w raporcie opublikowanym przez META Group dotyczącym rynku ECM. META Group to wiodąca firma konsultingowa i badawcza, której głównym obszarem zainteresowań pozostają strategie i kierunki przemian biznesowych w branży informatycznej.

Nowy raport METAspectrum stanowi obiektywną ocenę firm oferujących oprogramowanie umożliwiające przedsiębiorstwom tworzenie/przechwytywanie, zarządzanie/zabezpieczanie, przechowywanie/pobieranie/likwidację, publikowanie/dystrybucję, wyszukiwanie, personalizację i prezentację/przeglądanie/drukowanie wszelkich danych w formie elektronicznej.

Według raportu, FileNet wszedł w skład grupy złożonej tylko z trzech dostawców, stanowiącej segment liderów rynku. Grupa ta wyłoniona została z listy 14 dostawców.

„Jesteśmy zaszczyceni tym, że META Group doceniła wizję, strategię i działania firmy FileNet i przyznała nam pozycję lidera rynku ECM” powiedział Lee Roberts, prezes i CEO firmy FileNet Corporation. „Od roku 1982 ponad 4000 firm na całym świecie wybrało produkty naszej firmy i wykorzystuje dzisiaj oferowane przez nas rozwiązania z zakresu integracji informacji, procesów i komunikacji, przyspieszające procesy decyzyjne. Naszym celem jest utrzymanie wiodącej pozycji na rynku ECM poprzez oferowanie nowatorskich rozwiązań pozwalających firmom na stawienie czoła wyzwaniom i poprawę wyników działalności.”

http://www.filenet.com

Sylwester KozakFileNet liderem rynku ECM wg META Group

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.