FileNet P8 dla branży ECM już dostępny

Opublikowano: 24 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma FileNet Corporation ogłosiła, że oficjalnie dostępna jest już architektura FileNet P8. Jest to w branży ECM pierwsza zintegrowaną architektura szkieletowa łącząca w jednym
rozwiązaniu najlepsze funkcje z zakresu obsługi danych, procesów i komunikacji. Mechanizmy i narzędzia do opracowywania aplikacji ECM oferowane przez architekturę P8 zostały zaprojektowane w celu zagwarantowania łatwości użycia, możliwości szybkiego opracowywania aplikacji oraz znacznego obniżenia kosztów posiadania systemu.

Architektura FileNet P8 oferuje użytkownikom, integratorom systemów oraz sprzedawcom możliwość szybkiego i łatwego opracowywania rozwiązań dostosowanych do wymagań odpowiedniej branży lub określonego klienta. Celem jest poprawa procesów decyzyjnych, zwiększenie wydajności działania, zadowolenia klientów oraz zyskowności działań.

Architektura P8 łączy technologię zarządzania danymi i procesami firmy FileNet z nowymi funkcjami integracyjnymi i nowatorskimi szablonami rozwiązań. Rozbudowane funkcje i opcje, dostępne poprzez proste w użyciu interfejsy Workplace, umożliwiają administratorom, analitykom i użytkownikom końcowym tworzenie i zarządzanie danymi i procesami związanymi z działalnością biznesową.

Sylwester KozakFileNet P8 dla branży ECM już dostępny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.