FileNET poszerza kanał partnerski ValueNET

Firma FileNET Corporation (Nasdaq: FILE), wiodący dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania danymi przedsiębiorstwa (tzw. ECM, Enterprise Content Management), ogłosiła podpisanie kilku strategicznych umów z nowymi partnerami z sieci ValueNET, między innymi ze specjalistycznymi firmami, takimi jak Cardinal Solutions Group, Impression Technology, Infinity Software Development, KnowledgeLake, Rapid Application Developers i Tuscan Technologies. W skład sieci partnerskiej ValueNET firmy FileNET wchodzą wiodący sprzedawcy oprogramowania, integratorzy systemów oraz producenci aplikacji i rozwiązań z zakresu ECM.

W miarę jak rośnie globalny popyt na rozwiązania ECM, potrzeba rozwiązań o dużej wartości dodanej, pozwalających na obniżenie kosztów i zwiększenie zyskowności, staje się kluczowym kryterium decyzji biznesowych wielu organizacji. Ustanowienie i rozwój silnych relacji z partnerami z sieci ValueNET umożliwia firmie FileNET oferowanie swoich wiodących rozwiązań z zakresu ECM szerszej grupie klientów w najróżniejszych branżach na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu platformy rozszerzonego ECM firmy FileNET, partnerzy z sieci ValueNET mogą oferować klientom wsparcie z zakresu integracji oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania ECM realizujące ściśle określone potrzeby dokładnie zdefiniowanych klientów – w ostatecznym rozrachunku oferując szybszy zwrot z inwestycji.

„Tworzymy relacje z nowymi partnerami w sieci ValueNET, ponieważ wierzymy, że dzięki nim FileNET będzie w stanie lepiej odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania ECM, odpowiadać na konkretne zjawiska w odpowiedniej branży, podnosić wydajność działalności w organizacjach naszych klientów i ostatecznie zwiększyć zadowolenie klientów końcowych firmy” powiedział Martyn D. Christian, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego firmy FileNET. „Program partnerski ValueNET oferuje wsparcie techniczne i programy marketingowe umożliwiające naszym partnerom realizację rozwiązań odpowiadających na konkretne potrzeby klientów przy jednoczesnym wysokim wskaźniku zwrotu z inwestycji”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top