FileNet UserNet po raz pierwszy w Polsce

FileNet Polska, oddział amerykańskiego producenta rozwiązań do zarządzania zasobami informacyjnymi organizacji tzw. ECM (Enterprise Content Management) poinformowała dziś o pierwszej w Polsce edycji UserNet – konferencji użytkowników rozwiązań FileNet Corporation oraz partnerów firmy należących do sieci FileNet ValueNet Partners.

W konferencji oraz towarzyszącym jej Expo, udział wzięli przedstawiciele FileNet Corporation, firm partnerskich (m.in. BEA Systems, ComArch, ComputerLand, Lexmark, OptiX, Ster-Projekt) oraz firm i instytucji, które korzystają z rozwiązań FileNet-u.

„W tym roku mijają cztery lata od kiedy polski oddział FileNet Corporation służy swoim doświadczeniem w zakresie rozwiązań do zarządzania zasobami informacyjnymi przedsiębiorstw. Dzięki bardzo dobrej współpracy z Partnerami, jesteśmy dzisiaj rozpoznawani na rynku Polskim jako liderzy w swojej dziedzinie” powiedział Marcin Sobieraj, Territory Manager, FileNet Polska. „Jest to wspaniała okazja do zapoczątkowania w Polsce wydarzenia, które już od 1985 roku stanowi integralną część działań wspierających użytkowników rozwiązań FileNet Corporation jak również Partnerów tworzących sieć ValueNet Partners” dodaje Marcin Sobieraj. W Polsce, sieć partnerów firmy FileNet tworzą: ComArch, ComputerLand, OptiX i Ster-Projekt.

http://www.filenet.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry