FileNet współpracuje z Network Appliance

Opublikowano: 3 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma FileNet Corporation (Nasdaq: FILE) ogłosiła, że rozpoczyna globalną współpracę strategiczną z firmą Network Appliance, Inc. (Nasdaq: NTAP). W ramach podpisanej przez obie firmy umowy FileNet i NetApp będą koordynować działania marketingowe i produkcyjne mające na celu integrację i optymalizację rozwiązań ECM firmy FileNet za pomocą rozwiązań firmy NetAppŽ pozwalających na zarządzanie przechowywaniem i cyklem życiowym informacji (tzw. ILM, Information Lifecycle Management).

Współpraca obu firm jest dowodem na to, że FileNet uważa technologie zabezpieczonego przechowywania danych za jeden z kluczowych i stale zyskujących na ważności komponentów wymaganych w nowoczesnym systemie zarządzania informacjami. W ramach współpracy w jednym rozwiązaniu połączone zostanie oprogramowanie ECM firmy FileNet, wykorzystujące rozbudowane możliwości zarządzania informacjami, procesami i komunikacją w celu umożliwienia użytkownikom wypracowania lepszych, szybszych procesów decyzyjnych, oraz oprogramowanie firmy Network Appliance noszące nazwę NAS (network attached storage, przechowywanie z podłączeniem do sieci) i rozwiązania wykorzystujące oprogramowanie i podsystemy dysków dla sieci SAN.

http://www.filenet.com

Sylwester KozakFileNet współpracuje z Network Appliance

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.