Finał konkursu fly.pl

Internetowe biuro podróży fly.pl ogłosiło wyniki konkursu dla internautów ‘Wymarzony urlop z fly.pl – co mógłbyś zrobić aby go mieć ?’ „A w zamian przekonam patriotę z Londynu, że ich ukochana Wiktoria mówiąc five o clock miała na myśli Fly o”clock” to właśnie taką deklaracją Pani Izabela Czartoryska urzekła jury konkursowe i zdobyła nagrodę główną – 10 000zł na wymarzony urlop ufundowany przez sponsora TUI Poland. Przez miesiąc trwania zabawy wpłynęło łącznie aż 3500 zgłoszeń.
Konkurs, który był okazją do spełnienia podróżniczych marzeń wystartował 21 stycznia i trwał do 31 marca 2009. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie “Co byłbyś w stanie zrobić w zamian, aby wygrać wymarzony urlop?”. Do odpowiedzi można było załączyć zdjęcie. „Dostaliśmy aż 3500 zgłoszeń, niektóre nas urzekły, zaciekawiły inne rozbawiły. Jury konkursowe miało nie lada dylemat w podjęciu decyzji” – mówi Anna Zielińska z fly.pl „Do promowania konkursu wykorzystaliśmy narzędzia e-marketingowe i PR-owe. Jesteśmy zadowoleni z efektu przeprowadzonej akcji. Niewątpliwie duży wpływ na wynik zabawy miała nagroda główna ufundowana przez wiodącego światowego touroperatora – TUI Poland. Zawsze stawiamy na jakość w związku z tym Tui było idealnym partnerem do wsparcia naszego konkursu.”- uzupełnia.

Obrady jury konkursowego odbyły się 17 kwietnia. Każdy z wpisów został przeczytany. Kolejnym krokiem była selekcja najlepszych 51 odpowiedzi. Ostatnim już krokiem było głosowanie na najlepszy, najbardziej kreatywny i oryginalnie uzasadniony wpis. Wygrała odpowiedź Pani Izabeli Czartoryskiej, która zachwyciła jury swoją pomysłowością: “Oczywiście na Costa Brava abym mogła ulepić Hiszpanom z piasku bałwana…A w zamian przekonam patriotę z Londynu, że ich ukochana Wiktoria mówiąc five o’clock miała na myśli Fly o’clock tylko tak trochę po szkockiej była…”

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 04.05.2009 w siedzibie firmy Comvel Polska będącej właścicielem internetowego biura podróży Fly.pl. Nagrodę wręczyli Piotr Haładus Marketing Communications Manager,  z ramienia sponsora nagrody głównej Tui Poland oraz Grzegorz Bosowski Managing Director  Fly.pl.

„W TUI bardzo spodobał się pomysł nagrodzenia wspaniałą wycieczką kreatywności i dlatego zostaliśmy  partnerem konkursu. Mamy jednocześnie nadzieję, że 10000 pomoże Pani Izabeli spełnić marzenie” – dodaje Piotr Haładus z Tui Poland.Przyznano także 50 bonów wycieczkowych o wartości 200 zł do wykorzystania na ofertę Fly.pl.

www.fly.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry