Financial Times w Onet.pl

Opublikowano: 14 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Codziennie duża porcja aktualnych tekstów z „Financial Times”, tłumaczonych na język polski i w wersjach oryginalnych, opatrzonych komentarzami i wideofelietonami polskich analityków, blogi i fora dyskusyjne – to wszystko dostępne jest w nowym serwisie FT.onet.pl.
Zainteresowanie naszych użytkowników dostępnymi w Biznes.onet.pl od ponad 1,5 roku tekstami „Financial Times” było tak duże, że zdecydowaliśmy się rozszerzyć formułę współpracy, tworząc specjalny, odrębny serwis – mówi Adam Rafalski, wydawca serwisu FT.onet.pl. Poszerzeniu ulega tematyka, którą będziemy poruszać, już nie tylko czysto ekonomiczna, ale także dotycząca m.in. otoczenia politycznego, psychologii biznesu, meandrów zarządzania itp. – wyjaśnia Adam Rafalski.

Financial Times w Onet.pl 1

Teksty z aktualnych wydań „Financial Times” w dwóch wersjach językowych zostaną uzupełnione o materiały multimedialne, m.in. komentarze polskich ekspertów i wideofelietony. W serwisie znalazły się także notowania giełdowe i walutowe z Polski i ze świata, forum dyskusyjne oraz blogi eksperckie.

Treści udostępniane przez „Financial Times” nie znikną całkowicie z Biznes.onet.pl. Oba serwisy częściowo będą się uzupełniać. Najważniejsze teksty z FT.onet.pl będą dostępne na stronach serwisów biznesowych Onet.pl. W serwisie FT.onet.pl pojawiać się będą natomiast najważniejsze wiadomości ekonomiczne z danego dnia.

„Financial Times” to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać – ścisła światowa czołówka wśród tytułów ekonomicznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki umowie z The Financial Times Limited możemy tworzyć serwis z tak silnym partnerem, mając wyłączność wśród polskich portali – dodaje Adam Rafalski.

Według danych Megapanel PBI/Gemius w sierpniu 2007 strony biznesowe Onet.pl odwiedziło 2,5 miliona użytkowników, co dało im 0,9 mln użytkowników przewagi nad drugą w rankingu Wirtualną Polska i przeszło 1,1 mln  użytkowników nad trzecim serwisem Money.pl. W tym samym czasie w Onet.pl dokonano blisko 80 milionów odsłon stron o tematyce biznesowej – przeszło dwa razy więcej niż Wirtualnej Polski czy Interii.

www.ft.onet.pl

Hanna LaskowskaFinancial Times w Onet.pl

Financial Times w Onet.pl

Opublikowano: 2 lutego 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Onet.pl uruchomił 1 lutego polską sekcję najpopularniejszego na świecie dziennika ekonomicznego Financial Times.

W serwisie internetowym publikowane się najciekawsze artykuły z dziedziny ekonomii, finansów i marketingu. Codziennie pod adresem biznes.onet.pl można znaleźć teksty zarówno oryginalne – w języku angielskim jak i wybrane materiały przetłumaczone na język polski. Doborem materiałów w wersji oryginalnej i w polskiej wersji językowej zajmuje się redakcja Onet.pl.

Artykuły dostarczane przez Financial Times są publikowane w Onecie tego samego dnia. Użytkownicy mogą sięgać do archiwum, gdzie znajdują się materiały z ostatnich 30 dni publikacji. Serwis jest dostępny całkowicie nieodpłatnie. Onet.pl jest jedynym polskim portalem, który ma prawo do publikowania polskiego wydania Financial Times on-line.

http://biznes.onet.pl/14,,,3254,ft.html

Sylwester KozakFinancial Times w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.