FinanseSOS.pl od Grupy o2

FinanseSOS.pl to nowy serwis Grupy o2, w którym internauci dowiedzą się jak zarobić, zaoszczędzić lub nie podpaść fiskusowi. Q&A to mechanizm, dzięki któremu wystarczy zadać pytanie w interesującym temacie i poczekać chwilę na odpowiedź. Społeczność serwisu FinanseSOS.pl opowiada o doświadczeniach, pomaga rozwiązać problemy i zgłębić zagadnienia finansowe.

Użytkownicy serwisu mogą zapytać o ulgi na dziecko, czy też dowiedzieć się jak sprawić, by na emeryturze żyć godnie. W kilka chwil znajdą odpowiedzi, co zrobić, gdy zgubią kartę kredytową i jak zainwestować, by portfel pękał w szwach.

Na FinanseSOS.pl za darmo można pobierać formularze PIT, jak również skorzystać z oprogramowania do rozliczania podatku za 2010 rok.

FinanseSOS.pl od Grupy o2 1

Jak mówi Michał Brański z zarządu Grupy o2 Sp. z o.o.: „FinanseSOS.pl to kolejny z serii 16 serwisów Q&A („questions and answers” – pytanie i odpowiedź) przygotowanych przez Grupę o2. Do serii należą takie serwisy jak: PrawoSOS.pl, MedSOS.pl, PlanowoSOS.pl, XBoxer.pl czy DobraMama.pl. Formuła sprawdza się w zastosowaniach rozrywkowych, jak i poważnych poradnikowych”

FinanseSOS.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry