Finansosfera udziałowcem w Finser.pl

Finser.pl aplikacja internetowa służąca do zarządzania budżetem osobistym trafia do spółki Finansosfera, wydawcy grupy serwisów finansowych z porównywarką finansosfera.pl na czele. 

Finansosfera udziałowcem w Finser.pl 1Finser.pl to aplikacja internetowa mająca na celu uproszczenie zarządzaniem budżetem osobistym. Zdaniem twórców usługi wprowadzanie do systemu informacji o przychodach i wydatkach, a także generowanie wykresów i raportów jest bardzo proste. Ponadto aplikacja obsługuje 5 walut: PLN, GBP, EUR, USD oraz CHF. Warto jednak pamiętać, że tylko regularne i rzetelne wprowadzanie wszystkich transakcji do panelu zarządzania finansami odniesie skutek.

Dzięki współpracy z Finansosferą mamy zamiar zwiększyć zasięg aplikacji, jak i skorzystać z ich doświadczenia w prowadzeniu internetowego biznesu. Mamy nadzieje, że współpraca będzie owocna dla obydwu stron – powiedział Bartłomiej Tadych, pomysłodawca i twórca finser.pl.

Finansosfera.pl to niezależna porównywarka usług finansowych, której głównym zadaniem jest dostarczanie rzetelnej informacji na temat produktów bankowych dostępnych na polskim rynku finansowym.

W planach rozwoju mamy wzbogacenie aplikacji finser.pl o większą ilość statystyk oraz wykresów, zwiększenie jej mobilności, ale przede wszystkim wprowadzeniu płatnych kont premium, które będą bardzo przydatne dla podmiotów prowadzących działalności gospodarcze pod względem planowania kosztów oraz stałego monitorowania na bieżąco swoich wydatków – dodał Rafał Tomkowicz, dyrektor zarządzający w Finansosfera.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry