Firefox Home w drodze do AppStore

Mozilla zgłosiła do App Store, katalogu aplikacji przeznaczonych dla mobilnych urządzeń Apple, swój pierwszy program. Firefox Home nie jest przeglądarką w ścisłym sensie, ale jej funkcjonalności są zbliżone.

Firefox Home nie przypomina Fennec, oficjalnej mobilnej wersji przeglądarki z ognistym liskiem, która obecnie powstaje na urządzenia z systemem Android. Aplikacja umożliwia użytkownikom Firefoxa dostęp do zakładek, historii przeglądania i otwierania kart. Ma być nie tylko przydatnym narzędziem dla tych, którzy korzystają z przeglądarki; ma również zachęcać nowych internautów do wybierania Firefoxa.

Apple nie powinno mieć problemów z akceptacją aplikacji. Nie tak dawno do App Store trafiła przecież Opera Mini, która wprost rywalizuje z systemową przeglądarką Safari.

Krótkie wprowadzenie do Firefox Home znaleźć można na poniższym filmie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry