Firma w Internecie z Domeny.pl

Firma Domeny.pl wprowadziła nową usługę „Twoja firma w Internecie”. Są to trzy pakiety: WebMax, WebOptimum, WebExpress, które mają umożliwić firmom szybkie zaistnienie w sieci www.
W skład pakietów wchodzi: rejestracja domeny, serwer wirtualny, wykonanie strony www, kampania reklamowa w Internecie oraz Certyfikat Rejestracji Domeny. W najbardziej zaawansowanym pakiecie – WebMax – firma proponuje wykonanie strony www (do 10 podstron) w 7 dni, w WebOptimum – 5 dni, a WebExpress – 3 dni.

– Skonstruowaliśmy pakiety, które pod względem ceny i możliwości dają szansę nawet bardzo małej firmie na zaistnienie w sieci ze swoimi pomysłami i usługami. Postawiliśmy na rozsądną cenę i dobry czas realizacji stron www – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl

Według Marcina Majerka tylko około 30 procent małych i średnich firm w Polsce funkcjonuje w Internecie. A znaczna część z nich ma mało profesjonalne (darmowe) adresy www, skromne serwery i mało ciekawe witryny www.

– Internet jest stosunkowo najtańszą formą komunikacji z klientem. A w sytuacji, kiedy blisko 40 procent rodaków korzysta z sieci regularnie, mamy do czynienia z poważnym kanałem handlowym – przekonuje Wojciech Dyląg, specjalista ds. e-business Domeny.pl.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top