Firmino, możliwości prowadzenia biznesu w chmurze

Współczesny biznes stawia wiele wyzwań przedsiębiorcom. Szybki dostęp do informacji i sprawny przepływ danych to obecnie największe wyzwania, jakim musi sprostać nie jedna firma. Rozwiązaniem na usprawnienie komunikacji i skrócenie czasu realizacji działań jest chmura, czyli specjalna platforma do zarządzania firmą online.

hand pushing on a touch screen interfaceProwadzenie biznesu online jest obecnie bardzo popularne w środowisku mikro i małych firm. Przedsiębiorcy wybierają tę formę pracy głównie za sprawą uwolnienia się od żmudnych procesów, z jakimi codziennie muszą się uporać. Skrócenie czasu na fakturowanie i analizowanie dokumentów to rozwiązania jakich obecnie poszukują. Chmura obecnie rozwija się bardzo dynamicznie, proponując wiele udogodnień dla firm, w tym bezpieczne wirtualne dyski. Firma Streamsoft, wieloletni producent oprogramowania dla biznesu, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tym przedsiębiorcom, którzy od chmury oczekują czegoś więcej.

Odpowiednie oprogramowanie, które umożliwi prowadzenie online pewnych działań związanych z fakturowaniem, księgowością, organizacją informacji o kluczowych klientach czy kontrahentach to rozwiązanie, na które czekają właściciele firm. Streamsoft proponuje dla takich użytkowników specjalną aplikację – Firmino.pl. To innowacyjne narzędzie do zarządzania firmą online, które skupia w sobie wszystkie ważne usługi finansowo-księgowe. Zintegrowane z dostosowanymi do aktualnych przepisów prawnych programami do obsługi księgowej (Ala) i kadrowo-płacowej (Aga) umożliwia skrócenie czasu związanego z rozliczaniem firmy i pozwala skupić się na najważniejszych zadaniach.

Głównym zadaniem aplikacji Firmino.pl jest fakturowanie online. Ułatwia ono pracę nie tylko właścicielom małych firm, ale i biurom rachunkowym. Użytkownik dysponując kontem w Firmino może w prosty sposób wystawić dokumenty sprzedażowe: rachunki, faktury VAT, faktury zaliczkowe, paragony i inne. Biuro rachunkowe które posiada programy Streamsoft z serii PCBiznes, czyli Alę i Agę – może szybko rozliczyć użytkownika Firmino.pl, który w tym programie wystawia faktury, dzięki integracji Ali i Agi z Firmino.pl. Aplikacja posiada integrację z Google Calendar, co usprawnia zarządzanie własnym czasem pracy i czasem pracy pracowników, a także integrację z PayU, umożliwiając swoim kontrahentom natychmiastowego dokonywania przelewów online.

Korzystając z aplikacji Firmino.pl użytkownik jest w stanie prowadzić swoją działalność z każdego miejsca na świecie. Ponadto, Firmino.pl umożliwia przechowywanie informacji na serwerach zewnętrznych, dzięki czemu mając dostęp do Internetu można prowadzić swój biznes z poziomu laptopa, tabletu czy smartfona. To niezwykłe udogodnienie w czasach, gdzie biznes staje się coraz bardziej mobilny.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry