Firmowa poczta od o2.pl

o2.pl wprowadza nową usługę pocztową, promując ją hasłem “Darmowe konto dla twojej firmy”.
Prokonto.pl skierowane jest głównie do biznesu, ale może też służyć zwykłym
użytkownikom do “poważnych” kontaktów.  Bezpłatne konto można założyć pod adresem www.prokonto.pl. Jego podstawowe cechy to 10 GB pojemności, możliwość wysyłania załączników do 100 MB, nowa wyszukiwarka, a także możliwość konfiguracji z programami MS Outlook, Thunderbird, Opera i The Bat.

Jeżeli chodzi o zastosowania biznesowe, Prokonto.pl stanowi alternatywę dla płatnych kont pocztowych. Rozwijające się firmy będa mogły bezpłatnie korzystać z w pełni funkcjonalnej skrzynki z dobrym rozszerzeniem. Dla zwykłego uzytkownika główna korzyść jest taka, że zachowując wszystkie zalety poczty o2.pl, uzyska nowy, niezależny od strony głównej o2 adres logowania – powiedział Krzysztof Sierota, członek zarządu firmy.

Z Prokonta.pl mogą korzystać także wszyscy dotychczasowi użytkownicy poczty o2.pl, wykorzystując przy logowaniu swój login i hasło.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry