Firmowa poczta od o2.pl

Opublikowano: 4 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

o2.pl wprowadza nową usługę pocztową, promując ją hasłem “Darmowe konto dla twojej firmy”.
Prokonto.pl skierowane jest głównie do biznesu, ale może też służyć zwykłym
użytkownikom do “poważnych” kontaktów.  Bezpłatne konto można założyć pod adresem www.prokonto.pl. Jego podstawowe cechy to 10 GB pojemności, możliwość wysyłania załączników do 100 MB, nowa wyszukiwarka, a także możliwość konfiguracji z programami MS Outlook, Thunderbird, Opera i The Bat.

Jeżeli chodzi o zastosowania biznesowe, Prokonto.pl stanowi alternatywę dla płatnych kont pocztowych. Rozwijające się firmy będa mogły bezpłatnie korzystać z w pełni funkcjonalnej skrzynki z dobrym rozszerzeniem. Dla zwykłego uzytkownika główna korzyść jest taka, że zachowując wszystkie zalety poczty o2.pl, uzyska nowy, niezależny od strony głównej o2 adres logowania – powiedział Krzysztof Sierota, członek zarządu firmy.

Z Prokonta.pl mogą korzystać także wszyscy dotychczasowi użytkownicy poczty o2.pl, wykorzystując przy logowaniu swój login i hasło.

Sylwester KozakFirmowa poczta od o2.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.