Firmowe konto e-mail

Getin Service Provider SA przygotował dla małych i średnich przedsiębiorstw profesjonalne konto e-mailowe (Konto Biznesowe), dostępne na www.getin.pl. Dzięki niezawodności łączy gwarantuje ono bezpieczeństwo danych i stały dostęp do skrzynki internetowej. Umożliwia sprawną komunikację między firmami oraz posiada funkcje szczególnie potrzebne podczas wymiany korespondencji biznesowej.

Przekonanie o rosnącym znaczeniu Internetu w biznesie wśród małych i średnich firm jest dość powszechne. Stale rośnie liczba firm korzystających z podstawowych usług internetowych, a poczta elektroniczna (e-mail) stała się praktycznie podstawą komunikacji biznesowej. Wielu przedsiębiorców korzysta jednak często z bezpłatnych skrzynek e-mailowych dostępnych w popularnych serwisach internetowych. Jest to najczęściej wynik braku wiedzy jakie warunki powinno spełniać firmowe konto lub obawy przed kosztami związanymi z rozwojem infrastruktury informatycznej.

Tymczasem profesjonalne Konto Biznesowe Getin Service Provider SA, spełniające standardy komunikacji, wiąże się z opłatą rocznego abonamentu w wysokości 100 zł. i przeznaczone jest dla użytkowników wykorzystujących Internet w celach biznesowych.

„Od niespełna dwóch lat pracujemy dla małych i średnich firm, znamy ich potrzeby i oferujemy produkty ułatwiające prowadzenie działalności z wykorzystaniem Internetu. Nasze konto zawiera wszystkie elementy niezbędne w prowadzeniu korespondencji firmowej. Gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych danych, niezawodność łączy, profesjonalne zabezpieczenia antywirusowe, a w szczególności prestiż własnej domeny” – mówi Bartosz Madej Product Manager w Getin SP SA.

Użytkownik Konta Biznesowego ma możliwość rejestracji własnej domeny (adresu internetowego) np. [email protected]. będącej równie ważnym elementem kształtowania wizerunku nowoczesnej firmy jak jej unikalna nazwa lub znak firmowy.

Kolejna niezwykle istotna cecha to: bezpieczeństwo. W odróżnieniu od wielu kont bezpłatnych, Konto Biznesowe zostało zabezpieczone profesjonalnym systemem antywirusowym, którego baza rozpoznawanych wirusów jest na bieżąco aktualizowana. System blokuje wszelkie niebezpieczne załączniki znajdujące się w korespondencji przychodzącej i zabezpiecza przed automatycznym wysyłaniem z naszej skrzynki wirusów internetowych.

Dodatkowo w ramach usługi Konta Biznesowego można skorzystać z trzech bezpłatnych aliasów pocztowych, czyli różnych adresów tej samej skrzynki (np. [email protected] lub [email protected] lub [email protected]). To rozwiązanie jest bardzo wygodne szczególnie wtedy, gdy dostęp do firmowego e-maila ma więcej niż jedna osoba lub gdy skrzynka firmowa jest używana do celów prywatnych. Cała korespondencja kierowana pod dodatkowe adresy, gromadzona jest wówczas w ramach jednej skrzynki pocztowej.

Konto Biznesowe Getin SP SA posiada funkcje umożliwiające dostęp do poczty nawet wówczas, gdy jesteśmy poza biurem. Wystarczy program do obsługi poczty lub dowolny komputer z dostępem do Internetu wyposażony w standardową przeglądarkę. Na stronie www.poczta.getin.pl można zalogować się do własnej skrzynki pocztowej i korzystać z wszystkich jej funkcji. Przydatna w takich warunkach jest usługa, polegająca na powiadomieniu za pomocą SMS o nowych wiadomościach pocztowych. W przypadku dłuższej nieobecności w firmie lub braku możliwości udzielania odpowiedzi, można wykorzystać opcję automatycznej odpowiedzi lub przekierowania poczty na inną skrzynkę.

http://www.getin.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top