Firmy rosną dzięki Leasingowi

Miesiąc z Leasingiem w IPO.pl – pod takim hasłem rusza kampania informacyjno – edukacyjna portalu IPO.pl. Jest to inicjatywa skierowana do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, mająca na celu przedstawienie leasingu, jako atrakcyjnej usługi finansowej pozwalającej korzystnie finansować inwestycje i rozwój firmy. Leasing jest obecny w Polsce od ponad 10 lat i ma już ugruntowaną pozycję na rynku usług finansowych. W ostatnich latach coraz więcej firm korzysta z leasingu skuteczniej realizując własne cele biznesowe.
Popularność leasingu w Polsce jest coraz większa. Widać to wyraźnie po obrotach w branży. W stosunku do roku poprzedniego firmy leasingowe zrzeszone w Związku Przedsiębiorstw Leasingowych odnotowały 70% wzrost przychodów.

Redakcja portalu IPO.pl postanowiła przybliżyć przedsiębiorcom wszystkie aspekty leasingu. W trakcie „Miesiąca z Leasingiem” na łamach portalu IPO.pl właściciele małych i średnich przedsiębiorstw dowiedzą dlaczego warto korzystać z usług firm leasingowych, czym usługa różni się od kredytu oraz jakie wymagania trzeba spełnić, aby szybko pozyskać fundusze na inwestycje. Przez cały październik ukazywać się będą liczne artykuły oraz wywiady z przedsiębiorcami, którzy już skorzystali z tego rodzaju usługi. Pojawią się także wypowiedzi przedstawicieli firm leasingowych. Dodatkowo zostaną zaprezentowane studia przypadków skutecznej i efektywnej współpracy pomiędzy firmami leasingowymi a przedsiębiorcami.

Natomiast pod koniec października ukaże się „Raport Leasing 2007 – Jak sfinansować rozwój firmy”, który będzie praktycznym poradnikiem dla firm planujących inwestycje. Raport zostanie opublikowany na łamach portalu IPO.pl.

Leasing to korzyści podatkowe, prostsze procedury – formalności ograniczone do minimum i krótki czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania – mówi Waldemar Topiński dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych VB Leasing Polska SA.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry