Flipboard zyskuje dźwięk

Opublikowano: 16 maja 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Aplikacja Flipboard zostaje dziś wzbogacona o funkcje audio, w ramach partnerstwa z serwisem SoundCloud.

Flipboard zyskuje dźwięk 1Flipboard jest aplikacją gromadzącą informacje z różnych serwisów, która przedstawia je w formie gazety elektronicznej. Jest dostępna na urządzenia mobilne – iPady i iPhone’y. Została właśnie zaktualizowana i dodano do niej obsługę serwisu SoundCloud. Dzięki temu stała się ona jednocześnie odtwarzaczem muzyki pochodzącej ze źródeł subskrybowanych w tym serwisie.

Wykorzystując aplikację Flipboard użytkownik zyskuje pełny dostęp do serwisu SoundCloud, przez co może przeglądać prezentowane tam utwory. Może m.in. słuchać audycji radiowych w aplikacji, również podczas czytania treści z agregatora.

Dodatkowo, w aplikacji Flipboard pojawiła się funkcja VoiceOne, pozwalająca osobom niedowidzącym słuchać artykułów.

Aby móc korzystać z serwisu SoundCloud za pośrednictwem aplikacji Flipboard, należy dodać do niej swoje konto, a przycisk z SoundCloud pojawi się na stronie głównej aplikacji. W podobny sposób Flipboard pozwala na dodawanie kont z różnych innych, popularnych usług społecznościowych, np. z serwisu Facebook, Twitter, Google Reader czy Instagram. W aktualizacji pojawiła się również możliwość przesyłania tekstów do Readability.

Marta Michałek-MachniewskaFlipboard zyskuje dźwięk

Podziel się!

O autorze

marta