Fmix.pl – 500 tysięcy zdjęć później

Opublikowano: 21 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Pod koniec lipca poprzedniego roku wystartował Fmix.pl – serwis do hostowania zdjęć stworzony przez spółkę o2.pl. Przedstawiciele firmy podali dzisiaj, że po niecałych dziewięciu miesiącach działalności liczba zdjęć umieszczonych na stronie przekroczyła pół miliona.

– Aktualnie na Fmix.pl przybywa dziennie od 3 do 6 tysięcy zdjęć – mówi Michał Brański, członek zarządu o2.pl – Jeszcze kilka miesięcy temu liczba ta była o połowę mniejsza. Realny wzrost obserwujemy od momentu wprowadzenia nowego systemu uploadu plików.

Usprawnienie sposobu dodawania zdjęć to nie jedyna zmiana, jaka spotkała Fmix.pl od czasu sieciowego debiutu. Zespół pracujący nad serwisem wprowadził jeszcze wewnętrzne skrzynki pocztowe do kontaktu między użytkownikami, listy obserwowanych i obserwujących profile, listowanie najpopularniejszych zdjęć, opcja zbierania ulubionych zdjęć, możliwość edycji miniatur, a także nowe opcje w profilu użytkownika.

Według gemiusTraffic, Fmix.pl od momentu pojawienia się w sieci notuje miesięcznie średnio około 267 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 4,62 mln odsłon. Do tej pory na stronie zarejestrowało się blisko 18 tysięcy osób. Liczba dodanych albumów przekroczyła 19 tysięcy, zaś liczba wszystkich zdjęć (zarówno prywatnych, jak i publicznych) to obecnie ponad 517 tysięcy. W czasie dziewięciu miesięcy użytkownicy Fmix.pl dodali pod zdjęciami ponad 217 tysięcy komentarzy, a liczba wszystkich wiadomości wysłanych między osobami posiadającymi zarejestrowane konto zbliża się do 13 tysięcy.

Fmix.pl

Hanna LaskowskaFmix.pl – 500 tysięcy zdjęć później

Podziel się!

O autorze

hania