Fortis Bank na Money.pl

Portal Finansowy Money.pl nawiązał współpracę z Fortis Bankiem.

W wyniku podjętej współpracy Fortis Bank oferuje klientom platformy finansowej Money.pl kredyty hipoteczne oraz budowlano-hipoteczne. Dzięki temu użytkownicy Money.pl mogą w jednym miejscu porównać oferty aż 10 banków oferujących tego typu produkty. Ciekawostką jest oprocentowanie – już od 1,7% w CHF (przez okres 12 miesięcy).

Platforma finansowa Money.pl jest największym pasażem finansowym w polskim internecie – 32 instytucje finansowe oferują ponad 100 produktów i usług finansowych, począwszy od kont osobistych, firmowych, kredytów i pożyczek mieszkaniowych, poprzez lokaty, karty kredytowe, kredyty konsumpcyjne, samochodowe, leasing, fundusze inwestycyjne i emerytalne, a kończąc na windykacji.

Oprócz bogatej oferty produktowej, klienci Money.pl od początku marca 2004r mogą, jako pierwsi w Polsce, skorzystać z bezpłatnego, w pełni interaktywnego doradztwa finansowego on-line. Skorzystanie z nowej usługi jest proste i intuicyjne, nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania oraz ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Cieszy coraz szersza oferta produktowa, w tym 10 banków oferujących kredyty i pożyczki hipoteczne – powiedział Jerzy Warchałowski, dyrektor ds. pośrednictwa on-line Money.pl. Planuję, że do końca 2004 roku uda nam się pozyskać liderów, czyli banki PKO BP i BPH PBK, tak by oferta kredytowa na platformie finansowej Money.pl pokrywała 80% rynku- dodał.

Z uwagą obserwujemy dynamiczny rozwój portalu finansowego Money.pl – powiedział Robert Kaczmarczyk, kierownik zespołu zarządzania sprzedażą Fortis Banku. Utrzymujący się od kilku miesięcy średni miesięczny wynik ponad 200.000 użytkowników był dla nas sygnałem, że wejście na platformę może nam przynieść tylko korzyści. Liczę, że dzięki Money.pl znacząco wzrośnie liczba kredytów pozyskiwanych przez internet – dodał.

http://www.money.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry