Fortumo wchodzi do Polski

Fortumo, międzynarodowa firma świadcząca usługi typu Premium SMS, rozpoczyna właśnie swoją działalność na polskim rynku. Fortumo oferuje gotowe rozwiązania z zakresu mikropłatności realizowanych za pomocą specjalnie taryfikowanych wiadomości SMS.

Do tej pory Fortumo było obecne było w 14 krajach w Europie i Azji. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi z zakresu płatności SMS Fortumo rozszerza swoją działalność o Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę oraz Chorwację. “Widzimy duży potencjał w tym regionie wynikający z dobrze rozwiniętego rynku mobilnego, a to sprawia, że region jest atrakcyjny dla przedsiębiorców internetowych” wyjaśnia Martin Koppel, dyrektor marketingowy.

Usługi świadczone przez Fortumo charakteryzuje przede wszystkim prostota obsługi i możliwość uruchomienia nowej usługi w ciągu kilku minut. Fortumo wyróżnia się brakiem jakichkolwiek stałych opłat związanych z uruchomieniem i korzystaniem z usług. Co więcej, za pośrednictwem Fortumo właściciele serwisów internetowych mogą korzystać z mobilnych usług w kilku krajach jednocześnie.

Serwis oferuje podstawowe rozwiązania typu Premium SMS pozwalające na realizację np. płatnego dostępu do niektórych treści na blogu czy forum, jak również bardziej zaawansowane usługi dla wymagających klientów. Usługi SMS-info, SMS-campaign, SMS-chat oraz Pay for video nie wymagają żadnych umiejętności technicznych i mogą być wykorzystane przez każdego kto chce czerpać zyski z swojej strony internetowej. Z kolei pakiet SMS-connectivity pozwala bardziej doświadczonym przedsiębiorcom na elastyczne dostosowanie usługi do swych potrzeb.

www.fortumo.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry