Forum i opinie w Gratka.pl

Opublikowano: 11 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis www.Gratka.pl wprowadził dwie nowe usługi. W każdym z działów umieszczone jest Forum Dyskusyjne. Z kolei w dziale Motoryzacja zostały umieszczone Opinie o samochodach. Tu pod adresem http://www.gratka.pl/moto/opinie.phtml można zamieścić swoją opinie o samochodzie oraz przejrzeć oceny innych użytkowników. W dziale motoryzacja znajdziemy również cenniki nowych oraz używanych aut. Chcąc sprawdzić czy interesujący nas pojazd nie jest przypadkiem kradziony możemy skorzystać na stronach Gratka.pl z Centralnego Rejestru Pojazdów Oznakowanych firmy SOMERW.

Serwis Gratka.pl w styczniu został odwiedzony 474.000 razy i odnotował prawie 7 milionów odsłon stron. Liczba unikalnych użytkowników to ponad 225.000 osób miesięcznie. Średnia liczba ogłoszeń przekracza już poziom 200.000. Co tydzień baza ogłoszeń w serwisie wzbogaca się o ponad 50 tys. nowych ogłoszeń. Są to przede wszystkim ogłoszenia z 18 gazet regionalnych stanowiących zaplecze serwisu.

Gratka.pl to również największa sieć PARTNERÓW na terenie całego kraju. Współpracujemy stale z ponad 300 Komisami Samochodowymi, ponad 300 Agencjami Nieruchomości oraz ponad 20 Agencjami Doradztwa Personalnego. Oprócz ogłoszeń serwis oferuje bardzo bogaty materiał redakcyjny, wzory umów, porady z zakresu rynku nieruchomości, pracy, motoryzacji, turystyki.

http://www.gratka.pl/moto/opinie.phtml

Sylwester KozakForum i opinie w Gratka.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.