Fotorealistyczny Crysis 3 na wiosnę przyszłego roku

Firmy Electronic Arts i Crytek powiadomiły oficjalnie o planowanej na wiosnę 2013 roku premierze trzeciej części gry Crysis. Dla spragnionych wrażeń dostępna jest już wersja pre-order zawierająca udogodnienia w trybie multiplayer.

Głównym bohaterem najnowszej części Crysis będzie Prorok, postać znana graczom z pierwszej odsłony gry. Akcja będzie rozgrywała się w Nowym Jorku, który zamknięty został w skonstruowanej przez Korporację kopule nanodome z tzw. „Siedmioma Cudami”, które stanowić będą zróżnicowane środowiska akcji gry np. „miejska wersja” lasów tropikalnych.

Fotorealistyczny Crysis 3 na wiosnę przyszłego roku 1

Dla fanów gry przygotowano wersję pre-order o nazwie Crysis 3 Hunter Edition, w skład której wchodzą nowe możliwości gry w trybie multiplayer: najnowsza broń – łuk wraz z dodatkami, trzy nieśmiertelniki oraz wzrost doświadczenia (5. poziom). Crysis 3 Hunter Edition dostępny jest na Origin.com w cenie 59,95 dolarów.

Wszystkie elementy graficzne pracują w oparciu o silnik CryEngine 3, który daje ogromne możliwości jeśli chodzi o realizm Crysis 3 i samą grywalność:

Świat i bohaterowie gry Crysis 3 dzięki silnikowi CryEngine 3 odpowiadają założeniom określanym przy tworzeniu fotorealistycznej grafiki komputerowej. Dzięki fotorealizmowi obiektów graficznych nie jesteśmy w stanie określić czy dany element graficzny został wygenerowany komputerowo, czy też został przeniesiony ze środowiska rzeczywistego. Podczas gry w Crysis 3 będziemy mogli sprawdzić na ile twórcom gry udało się spełnić założenia fotorealizmu.


Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top