Frame Relay/ATM w TP SA

Opublikowano: 29 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Transmisja Danych FRAME RELAY/ATM w sieci szkieletowej POLPAK, którą 1 kwietnia 2002 r. Telekomunikacja Polska S.A. wprowadza na rynek, daje klientom nowe możliwości uzyskania dostępu do sieci, znacznie większy niż dotychczas wybór prędkości dostępowych oraz atrakcyjniejsze niż w poprzedniej ofercie ceny. Dzięki temu usługa ta jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych funkcjonujących na rynku.

Aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów zaproponowano następujące prędkości transmisji danych: 64 kbit/s, 128 kbit/s, 256 kbit/s, 512 kbit/s, 1 Mbit/s, 2 Mbit/s oraz powyżej 2 Mbit/s. Przy wyborze łącza o prędkości dostępowej powyżej 2 Mbit/s, realizowanego w technologii ATM, użytkownik ma możliwość indywidualnego negocjowania ceny. Dzięki tak szerokiemu spektrum prędkości transmisji nasi Klienci mogą wybrać najkorzystniejsze dla siebie parametry usługi oraz dostosować ceny do swoich potrzeb.

Oferta zapewnia każdemu klientowi gwarantowane parametry przepustowości, co zwiększa poziom jakości świadczonych usług. Gwarantowana przepustowość CIR rozpoczyna się od 8 kbit/s. , dzięki czemu zdecydowanie poprawia się jakość transmisji.

W ramach nowej usługi Transmisji Danych FRAME RELAY/ATM uzupełniono ofertę o nowe rodzaje dostępu do sieci szkieletowej POLPAK:
Łączem asymetrycznym ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) – przepływ transmisji danych jest większy w kierunku do klienta, mniejszy zaś od klienta. Łącze ADSL instalowane jest na już istniejącej linii telefonicznej. Oznacza to, że użytkownik ma możliwość jednoczesnego korzystania z łącza telefonicznego i przesyłania danych. Nie ponosi również dodatkowych kosztów związanych z instalacją nowego łącza. Podczas jednoczesnego korzystania z łącza telefonicznego i przesyłu danych jakość i bezpieczeństwo transmisji a także rozmowy telefonicznej nie zostają obniżone.
Za pomocą transmisji radiowej w paśmie 26 GHz z wykorzystaniem technologii LMDS (Local Multi Point Distribution Service) – umożliwia dostarczenie klientom uniwersalnego i niezawodnego dostępu szerokopasmowego bez konieczności budowy bardzo drogiej i skomplikowanej kablowej infrastruktury dostępowej. Podstawowymi zaletami tego rodzaju dostępu są niskie koszty utrzymania, bardzo szybka instalacja oraz możliwość integracji transmisji danych z transmisją wideo i głosu.

Usługa Transmisji Danych FRAME RELAY/ATM w sieci szkieletowej POLPAK przeznaczona jest głównie dla sektora klientów biznesowych. Jej odbiorcami będą np. wielooddziałowe przedsiębiorstwa i duże korporacje (banki, firmy ubezpieczeniowe, handlowe, informatyczne, uczelnie, szpitale, administracja państwowa) które posiadają rozproszoną strukturę wewnętrzną i wymagają szybkiej i niezawodnej komunikacji.

http://www.tpsa.pl

Sylwester KozakFrame Relay/ATM w TP SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.