France24, Russia Today i Deutsche Welle nadają w Onecie

Onet.pl uruchomił serwisy z treściami wideo dostarczanymi przez kanały informacyjne: Russia Today, Deutsche Welle i France24. Ten ostatni dostępny będzie w dwóch wersjach językowych: francuskiej i angielskiej.
Kanały Russia Today, Deutsche Welle i France24 są od dziś częścią Onet.tv. Użytkownicy będą mogli oglądać wszystkie wymienione kanały w streamingu, przez 24 godziny na dobę, za darmo. Treści te będą także dostępne poprzez sekcję TV w Wiadomościach Onet.pl.

Po materiałach z TVN24, CNN i telewizji Al Jazeera na żywo, przyszedł czas na kolejny krok i kolejne stacje telewizyjne, które będzie można oglądać w Onet.pl za żywo i za darmo. Tym razem są to dwa językowo odrębne kanały telewizji francuskiej oraz telewizja rosyjska w wersji anglojęzycznej  i telewizja niemiecka w wersji „mieszanej”, częściowo niemieckojęzycznej a częściowo anglojęzycznej.  Onet jest medium, które stara się pokazywać wszelkie możliwe punkty widzenia. Chcemy być miejscem, w którym użytkownik internetu znajdzie wszystko to, co najlepsze – mówi Monika Lech, wydawca serwisu „Wiadomości” w Onet.pl.

W Onet.tv stworzyliśmy specjalny kanał telewizji na żywo. Teraz dodajemy do niego trzy stacje, ale kanał pozostaje otwarty na kolejne telewizje informacyjne i biznesowe z całego świata – dodaje Barbara Pajchert, wydawca platformy multimedialnej Onet.tv.

Sekcję, w której wyświetlane będą streamingi kanałów telewizyjnych, uzupełnią fora, gdzie internauci będą mogli na bieżąco komentować wiadomości prezentowane przez dany kanał.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry