France24, Russia Today i Deutsche Welle nadają w Onecie

Opublikowano: 30 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Onet.pl uruchomił serwisy z treściami wideo dostarczanymi przez kanały informacyjne: Russia Today, Deutsche Welle i France24. Ten ostatni dostępny będzie w dwóch wersjach językowych: francuskiej i angielskiej.
Kanały Russia Today, Deutsche Welle i France24 są od dziś częścią Onet.tv. Użytkownicy będą mogli oglądać wszystkie wymienione kanały w streamingu, przez 24 godziny na dobę, za darmo. Treści te będą także dostępne poprzez sekcję TV w Wiadomościach Onet.pl.

Po materiałach z TVN24, CNN i telewizji Al Jazeera na żywo, przyszedł czas na kolejny krok i kolejne stacje telewizyjne, które będzie można oglądać w Onet.pl za żywo i za darmo. Tym razem są to dwa językowo odrębne kanały telewizji francuskiej oraz telewizja rosyjska w wersji anglojęzycznej  i telewizja niemiecka w wersji „mieszanej”, częściowo niemieckojęzycznej a częściowo anglojęzycznej.  Onet jest medium, które stara się pokazywać wszelkie możliwe punkty widzenia. Chcemy być miejscem, w którym użytkownik internetu znajdzie wszystko to, co najlepsze – mówi Monika Lech, wydawca serwisu „Wiadomości” w Onet.pl.

W Onet.tv stworzyliśmy specjalny kanał telewizji na żywo. Teraz dodajemy do niego trzy stacje, ale kanał pozostaje otwarty na kolejne telewizje informacyjne i biznesowe z całego świata – dodaje Barbara Pajchert, wydawca platformy multimedialnej Onet.tv.

Sekcję, w której wyświetlane będą streamingi kanałów telewizyjnych, uzupełnią fora, gdzie internauci będą mogli na bieżąco komentować wiadomości prezentowane przez dany kanał.

Hanna LaskowskaFrance24, Russia Today i Deutsche Welle nadają w Onecie

Podziel się!

O autorze

hania