Franfinance Polska – rekordowy leasing w Money.pl

Opublikowano: 29 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Franfinance Polska Sp. z o.o. już w pierwszym miesiącu prezentacji swojej oferty na platformie finansowej Money.pl podpisała kontrakt o wartości ponad 1,5 mln zł. Jest to zarazem pierwszy kontrakt zdobyty przez tą firmę poprzez wyspecjalizowaną internetową platformę sprzedażową.

„Jakość usług świadczonych przez portal Money.pl oceniam bardzo wysoko.” – nie krył radości Jan Robert Samsel dyrektor ds. sprzedaży Franfinance Polska Sp. z o.o. „Zaczęliśmy sprzedawać w połowie grudnia ubiegłego roku, a już w styczniu podpisaliśmy pierwszy kontrakt, i to od razu w takiej wysokości. Z początku byłem pełen obaw – nie oferujemy produktu dla klienta masowego, koncentrujemy się raczej na leasingu technologii oraz samochodów ciężarowych. Tym bardziej cieszy nas ten sukces.”

„FranFinance Polska pokazała, że e-biznes jest ciekawym nowym kanałem dystrybucji dla praktycznie każdej instytucji finansowej, trzeba tylko chcieć i, co za tym idzie, odpowiednio zmotywować swoją sieć sprzedaży” – dodaje Jerzy Warchałowski, dyrektor ds. sprzedaży on-line w Money.pl. „Instytucje finansowe często jeszcze boją się e-biznesu, nie wiedzą jak się za to zabrać. A wystarczy po prostu mocno prosprzedażowe podejście i sukcesy są tylko kwestią czasu. Dla portalu Money.pl to bardzo ważny i pozytywny sygnał, że oprócz kont w wirtualnych bankach czy kredytów mieszkaniowych rośnie popyt także na inne usługi finansowe”.

http://www.money.pl

Sylwester KozakFranfinance Polska – rekordowy leasing w Money.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.