Freddie Mercury został Wściekłym Ptakiem

Z okazji urodzin jednego z największych artystów współczesnej historii prowadzone są różnego rodzaju inicjatywy. W tym roku Freddie Mercury stanie się nawet bohaterem popularnej gry.

Freddie For A Day to coroczna inicjatywa odbywająca się 5 września, w dniu urodzin wokalisty zespołu Queen. Celem projektu jest zbiórka funduszy na Mercury Phoenix Trust, organizacji pozarządowej walczącej z AIDS. Pomysłodawcy przedsięwzięcia przekonują, że najlepszą metodą uczczenia rocznicy jest… przebranie się za Mercury’ego.

Jednym z najciekawszych przejawów realizacji tego założenia może być w tym roku pomysł Rovio, która ogłosiła, że Freddie Mercury stanie się „honorowym członkiem rodziny Angry Birds”. Firma przygotowała animację pt. „Freddie the Angry Bird”, która ukazuje Mercury’ego jadącego na rowerze przy akompaniamencie jednej z najbardziej znanych piosenek Queen – „Bicycle Race”.

Przypomnijmy, że rok temu urodziny muzyka w niezwykły sposób świętowała m.in. firma Google.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry