Future Net – Nowa nazwa, nowy wizerunek

Opublikowano: 10 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po dwóch latach funkcjonowania na rynku firma Biuro Rozwiązań Informatycznych „Future Net” zdecydowała się na zmianę wizerunku podyktowaną zapotrzebowaniem Klientów na nowe rozwiązania, nową formę współpracy oraz faktem rozwinięcia gamy oferowanych dotąd usług.

Zmiana dotyczy również samego logotypu oraz powstania całkowicie nowych stron internetowych dostosowanych do nowej koncepcji biura Future Net, jako organizacyjnie wyodrębniona część z Lakron Future Solution oferuje swoje usługi również w formie pakietowej.

Jest to wynikiem współpracy z pozostałymi członkami GRUPY LAKRON w ramach nowego produktu Grupy – Instant Company, który od lutego firma oficjalnie wprowadza na rynek.

http://www.future-Net.pl

Sylwester KozakFuture Net – Nowa nazwa, nowy wizerunek

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.