Future Solution członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Future Solution, spółka Grupy Lakron, w dniu 25.11.2003 została zaliczona w poczet członków Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

„Dla naszej firmy jest to zaszczyt i powód do dumy. Fakt członkostwa w Izbie jest również potwierdzeniem profesjonalizmu i rzetelnie świadczonych usług oraz wyrazem uznania w środowisku teleinformatyki.” – powiedział Dyrektor Future Solution, Michał Kowalik. Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) istnieje od stycznia 1993 roku. Członkami Izby są podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą w sektorze teleinformatyki – telekomunikacji i informatyki. Obecnie do Izby należy ponad 170 firm, reprezentowanych w Izbie poprzez swoich przedstawicieli. Izba jest uprawniona do wrażania opinii i dokonywania ocen wdrażania i funkcjonowania przepisów prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmuje się też promocją polskiego rynku teleinformatycznego oraz działających na nim firm.

Współpracuje również z podobnymi organizacjami zagranicznymi oraz biurami handlowymi przy ambasadach polskich za granicą oraz zagranicznych w Polsce. W ostatnim okresie ma również bezpośrednie kontakty z biurami Unii Europejskiej, gdzie wspólnie z organizacjami z innych krajów aplikujących do Unii analizuje różne konsekwencje biznesowe dla polskich firm.

http://www.future-net.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top