Gadu-Gadu NAGŁOS w tradycyjnym telefonie

Opublikowano: 5 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Popularna telefonia internetowa Gadu-Gadu NAGŁOS jest dostępna także poza komputerem. Tanie i bezpłatne rozmowy telefoniczne przez Internet można teraz prowadzić również z tradycyjnego telefonu bez konieczności posiadania komputera. Wystarczy tzw. bramka.
Nowoczesna telefonia internetowa (VoIP) stopniowo wypiera tradycyjne i drogie rozmowy telefoniczne. Dzięki dostępnym na rynku specjalnym urządzeniom (tzw. bramkom), z telefonii internetowej można korzystać w domu, w firmie nawet za pomocą tradycyjnych, stacjonarnych telefonów. Bez posiadania komputera.

Zaletą bramek jest również ich łatwa obsługa, dzięki czemu podłączenie urządzenia do telefonu stacjonarnego nie powinno sprawiać problemu. Bramkę można kupić za 180 zł (cena brutto).

W jaki sposób to działa? Korzystanie z telefonii internetowej bez posiadania komputera stało się możliwe dzięki otwarciu tzw. protokołu SIP (ang. Session Initiation Protocol). Pozwala on na korzystanie z szerokiej gamy urządzeń dających dostęp do nowoczesnej telefonii internetowej w domu czy biurze. Nową usługę NAGŁOSU można łatwo uruchomić zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym telefonie internetowym VoIP.

Telefonia internetowa VoIP to idealna oferta dla ceniących sobie tanie rozmowy. Dodatkowo, dzięki ofercie HAPPY HOURS w Gadu-Gadu NAGŁOS, wszystkie połączenia wykonywane między 10 a 11 oraz 18 a 20 na polskie telefony stacjonarne są całkowicie darmowe. Aby w tym czasie rozmawiać bezpłatnie z numerem telefonu stacjonarnego w kraju, należy wybierany numer telefonu poprzedzić * (gwiazdką). Przed rozmową oraz w jej trakcie dzwoniący usłyszy krótką reklamę.

www.naglos.pl

Hanna LaskowskaGadu-Gadu NAGŁOS w tradycyjnym telefonie

Podziel się!

O autorze

hania