Gadu-Gadu obchodzi 8. urodziny

15 sierpnia komunikator Gadu-Gadu obchodzi 8. rocznicę powstania. Dzisiaj słowo Gadu-Gadu jest synonimem programu do pogawędek, komunikacji w Internecie, a GG jest jednym z najpopularniejszych skrótów w sieci. Pomimo licznej konkurencji, w tym zagranicznej, z Gadu-Gadu korzysta 6 milionów osób miesięcznie.
Początkowo Gadu-Gadu oferowało tylko rozmowy tekstowe i wysyłanie wiadomości sms. Dzisiaj Gadu-Gadu pozwala na bezpłatne rozmowy nie tylko tekstowe, ale również rozmowy głosowe, wysyłanie plików, zdjęć. Gadu-Gadu to już nie tylko komunikator, ale cała sieć społeczności, w której działają zintegrowane projekty: serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl, rozgłośnia internetowa Gadu Radio, telefonia internetowa GaduNaglos, serwis mikroblogingowy Blip.pl, fora dyskusyjne Fora.pl, serwisy edukacyjne Nauka.pl i wiele innych. Z Gadu-Gadu można korzystać również w telefonach komórkowych i urządzeniach przenośnych typu palmtop, instalując mobilne wersje komunikatora.

Obecnie powstaje nowe wydanie komunikatora, nazwane Nowe Gadu-Gadu w wersji testowej beta. Po zakończeniu testów, Nowe GG zostanie oficjalnie zaprezentowane wszystkim użytkownikom.

Z okazji 8. rocznicy, Gadu-Gadu przygotowało urodzinowy konkurs z nagrodami, w tym specjalny nr GG. Więcej informacji o konkursie: www.mojageneracja.pl/5555

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry