Gadu Radio LIVE: Mayday 2007

Tegorocznej imprezy muzycznej Mayday 2007 będzie można posłuchać po raz pierwszy na żywo w Internecie. Dzięki Gadu Radio tego jednego z najważniejszych wydarzeń muzyki techno będą mogły wysłuchać miliony internautów.

Gadu Radio – jako jedyna internetowa stacja radiowa – przeprowadzi transmisję live z imprezy. Będzie to jednocześnie pierwsza transmisja na żywo przeprowadzona przez Gadu Radio.

Gadu Radia można słuchać bezpośrednio z komunikatora Gadu-Gadu, jak i na stronach internetowych: www.mojageneracja.pl i www.gaduradio.pl

Transmisja Mayday 2007 – New Euphoria rozpocznie się już w tą sobotę 10 listopada o godzinie 20:00 i będzie trwać aż do końca imprezy, czyli niedzielnego poranka. Sygnał będzie emitowany z katowickiego Spodka.

– Po raz pierwszy w historii polskiego Mayday zdecydowaliśmy się na transmisję imprezy w internetowej rozgłośni radiowej. Dzięki Gadu Radio możemy dotrzeć do ogromnej grupy użytkowników Gadu-Gadu oraz do unikalnych słuchaczy, którzy nie będą mogli być z nami w katowickim Spodku tej nocy. Cieszę się, że powstała nowa nić łącząca miłośników Mayday. Słuchając transmisji będą oni mogli na bieżąco komentować na Gadu-Gadu to, co dzieje się na imprezie – mówi Jerzy Kupczak, organizator polskiej edycji Mayday.

MAYDAY to pierwsze techno w wielkiej hali i z gigantyczną techniką. MAYDAY to  również artyści. Dzisiaj twórcy tacy jak Westbam, Sven Väth, Chris Liebing, Cari Lekebusch napotykają na młodych gniewnych: Roberta Natusa, Amoka, Pet Duo, Renato Cohena, Roberta Natusa czy Menno de Jonga, tworząc międzynarodową mieszankę wybuchową. Ponad 30 artystów z 9 różnych krajów.

Mayday będzie emitowane na kanale Gadu Radio STARTER.

Gadu Radio ma wyłączność na transmisję w sieci jako jedyne radio internetowe.

www.mayday.pl
www.gaduradio.pl/gadu-radio/1508/transmisja-mayday-2007-na-ywo-w-gadu-radio-starter

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top